SE TILBUD [FRI FRAKT OVER 5000*]

Kodak Ektacolor Pro 400 135-36 1 rull, fargefilm, 400 ASA, 36 bilder

Kodak Ektacolor Pro 400 135-36

1 rull, fargefilm, 400 ASA, 36 bilder

Varenr: 155275
299,-
-+
8 på butikklager
BeskrivelseTeknisk infoAlternativer
Beskrivelse

Med Ektacolor Pro 400 lanserer Eastman Kodak en ny film med en emulsjon som har de samme egenskapene som produktet som tidligere ble distribuert av Kodak Alaris under navnet Portra 400.


KODAK EKTACOLOR PRO-serien
tilbyr en imponerende eksponeringsbredde som effektivt håndterer variasjoner i eksponering og gir pålitelig ytelse for både hobbyfotografer og profesjonelle fotografer. Filmen dekker et bredt spekter av fotografiske behov, inkludert livsstil, sport, reise, gatefotografering og mye mer.


Filmens rykte for fremragende skanneegenskaper og allsidighet har gjort den til et populært valg for produksjon av bilder med høy kvalitet.


KODAK EKTACOLOR PRO 400
er verdens skarpeste fargenegativfilm med ISO 400-følsomhet og den fineste kornstrukturen i sin klasse. Den gir fantastiske hudtoner og rik fargemetning, samtidig som den lar fotografer tilpasse seg et bredt spekter av lysforhold – fra sterkt dagslys til situasjoner med lite lys.

Teknisk info

Produktinformasjon

Filmformat 135
Fremkallingsprosess C-41
ISO/ASA 400


Alternativer